Śpiochy dla niemowląt

Zobacz inne zdjęcia produktu:

Śpiochy dla niemowląt

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Śpioszki niemowlęce z kolekcji "MIŚ", polskiego producenta Ewa Klucze. Pastelowe kolory, przyjazna aplikacja zwierzątek na przodzie, w całości wykończone lamówką. Materiał idealny dla wrażliwej skóry niemowląt, posiada atest "Bezpieczne dla dziecka". Perfekcyjne wykonanie. Świetnie komponuje się z  pozostałymi elementami tej kolekcji. Kolory i aplikacje są bardzo trwale, nie blakną i nie rozciągają się po praniu. Nadruk zależy od rozmiaru i koloru-może się różnić od nadruku na zdjęciu.


Skład: 100% bawełna.

 

Śpiochy niemowlęce to kategoria, którą znają wszyscy. Od zawsze dzieci nosiły śpiochy, które zapewniały im ciepło i wygodę, dzięki 100% bawełnie, z której są wykonane. Dzięki zapięciu w kroku, stają się niezwykle wygodne przy zmianie pieluszki. Śpiochy niemowlęce to cześć garderoby, którą dowolnie możemy łączyć z pozostałymi elementami z danej kolekcji np. bodami, koszulkami, czy kaftanikami, co razem tworzy szykowną całość.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

close