Bawełniane śpiochy niemowlęce

Bawełniane śpiochy niemowlęce

 
 
 
 
 
 
 
 

Bawełniane śpiochy niemowlęce z kolekcji "Koala", polskiego producenta Ewa Klucze. Materiał przeznaczony dla wrażliwej i delikatnej skóry najmłodszych, posiada atest "Bezpieczne dla dziecka" . Dzięki najwyższej jakości materiału, śpioszki nie rozciągają się w praniu i nie tracą koloru. Świetnie komponują się z pozostałymi elementami tej kolekcji. Zapinane na mocne napy u góry i w kroku, co ułatwia zmianę pieluszki. Starannie wykonane, wykończone lamówką.


Skład: 100% bawełna.

Śpiochy niemowlęce to kategoria, którą znają wszyscy. Od zawsze dzieci nosiły śpiochy, które zapewniały im ciepło i wygodę, dzięki 100% bawełnie, z której są wykonane. Dzięki zapięciu w kroku, stają się niezwykle wygodne przy zmianie pieluszki. Śpiochy niemowlęce to cześć garderoby, którą dowolnie możemy łączyć z pozostałymi elementami z danej kolekcji np. bodami, koszulkami, czy kaftanikami, co razem tworzy szykowną całość.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

close