Śpiochy niemowlęce RODZINKA

Zobacz inne zdjęcia produktu:

Śpiochy niemowlęce RODZINKA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Śpiochy niemowlęce z kolekcji "Rodzinka" polskiego producenta, wykonane w 100% z bawełny, dlatego są przyjemne i odpowiednie dla wrażliwej skóry maluszka. Posiadają metalowe, mocne napy gwarantujące solidne zapięcie. Dzięki najwyższej jakości materiału, śpioszki nie rozciągają się. Na środku znajduje się zabawna aplikacja oraz napis. Śpioszki idealnie komponują się z pozostałymi elementami z tej kolekcji. Są bardzo starannie wykonane.


Skład: 100% bawełna.

Śpiochy niemowlęce to kategoria, którą znają wszyscy. Od zawsze dzieci nosiły śpiochy, które zapewniały im ciepło i wygodę, dzięki 100% bawełnie, z której są wykonane. Dzięki zapięciu w kroku, stają się niezwykle wygodne przy zmianie pieluszki. Śpiochy niemowlęce to cześć garderoby, którą dowolnie możemy łączyć z pozostałymi elementami z danej kolekcji np. bodami, koszulkami, czy kaftanikami, co razem tworzy szykowną całość.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

close