Półśpiochy niemowlęce KOALA

Półśpiochy niemowlęce KOALA

 
 
 
 
 
 
 
 

Półśpiochy niemowlęcy z kolekcji "KOALA", polskiego producenta, wykonane w 100% z miękkiej bawełny posiadającej atest "Bezpieczne dla dziecka". Ciekawe, delikatne kolory i estetyczna aplikacja na nogawce.  Jakość materiału sprawia, że nawet po kilkunastu praniach pozostaje on nierozciągnięty, nie traci koloru, a aplikacja nie ulega spraniu. W pasie posiadają szeroki, bezuciskowy ściągacz, zapewniając dziecku komfort i wygodę. Perfekcyjnie wykonanie. Idealnie komponują się z pozostałymi elementami kolekcji "KOALA".


Skład: 100% bawełna.

 

Półśpiochy niemowlęce to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla wirujących w górze małych stópek maluszków. Zapewniają one bowiem ciepło i ochronę nóżek przez cały czas. Wszystkie półśpiochy niemowlęce wykonane są w 100% z bawełny, w pasie zaś posiadają bez uciskową gumę, co gwarantuje wygodę i komfort maluszka.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

close