Program lojalnościowy

1. Zarejestrowani Klienci, dokonujący zakupu po zalogowaniu się do swojego Konta Klienta na www.kiddostate.pl, uzyskują prawo do Wiecznego Rabatu:

a) Rabat Silver 5% od wartości zakupów (bez kosztów wysyłki) na wszystkie produkty z oferty sklepu. Po przekroczeniu na indywidualnym Koncie Klienta kwoty 1 500 zł – jako sumy wszystkich dotychczasowych wydatków na www.kiddostate.pl, kolejne zakupy premiowane są rabatem w wysokości 5%.

b) Rabat Gold 7% od wartości zakupów (bez kosztów wysyłki) na wszystkie produkty z oferty sklepu. Po przekroczeniu na indywidualnym Koncie Klienta kwoty 2 000  zł – jako sumy wszystkich dotychczasowych wydatków na www.kiddostate.pl, kolejne zakupy premiowane są rabatem w wysokości 7%.

c) Rabat Platinum 10% od wartości zakupów (bez kosztów wysyłki) na wszystkie produkty z oferty sklepu. Po przekroczeniu na indywidualnym Koncie Klienta kwoty 2 500 zł – jako sumy wszystkich dotychczasowych wydatków na www.kiddostate.pl, kolejne zakupy premiowane są rabatem w wysokości 10%.

2. Powyższe opusty cenowe nie sumują się.

3. Programy lojalnościowe nie łączą się z innymi promocjami, konkursami, wyprzedażami i aukcjami, chyba że ich regulaminy stanowią inaczej.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

close