Zapraszamy na wpis powitalny

BLOG, KTÓRY STWORZYLIŚMY Z MYŚLĄ O NASZYCH KLIENTACH.

 

Aby ułatwić odszukanie potrzebnych  informacji na blogu wpisy pojawią się w trzech tematach:

  • PORADNIK w którym udzielimy Wam kilku wskazówek przydatnych podczas kupowania odzieży dla noworodka. Czym się różnią śpiochy od pajaca, jak je zakładać, kaftanik pod, czy na śpiochy? Prócz wyjaśnienia kilku pojęć i opisu elementów odzieży, zaprezentujemy również praktyczność i sposób zakładania poszczególnych elementów garderoby niemowlęcej.
  • AKTUALNOŚCI dotyczące między innymi ubierania dzieci i niemowląt; nowościach na rynku odzieży dziecięcej i niemowlęcej; odzież niemowlęca – jak ją prać i o nią dbać.
  • NOWOŚCI NA kiddostate.pl – w tej części chcielibyśmy zaprezentować produkty, które są dostępne w naszym sklepie, informować o nowościach, promocjach, wyprzedażach czy konkursach.

Czy zdarzyło się Wam, że podczas kompletowania wyprawki dla swojego pierwszego Dziecka, sprzedawca w sklepie z odzieżą niemowlęcą użył słów: ” pajac, półśpioch, kaftanik, koszulka, reglan, koperta ” ?

Wielu z Was pewnie pierwszy raz spotkało się z niektórymi nazwami, a nawet jeśli nie pierwszy raz, to nie bardzo wiedzieliście o czym sprzedawca mówi? Jeśli tak, to wyczekujcie następnego wpisu !

Zapraszamy !!!

Please Enter Your Facebook App ID. Required for FB Comments. Click here for FB Comments Settings page

Dodaj komentarz